Electrolux EW7DX385AP Sušička s tepelnou pumpou 8 kg Bílá
Kód: AGDELCSUW0030
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Související produkty
Detailní popis produktu
Příkon
Stupnice energetické účinnosti
A až G
Spotřeba elektrické energie
700 W
Vstupní střídavé napětí
230 V
Zdroj tepla
Elektrický
Třída energetické účinnosti
C
Roční spotřeba energie
97 kWh
Vzhled
Vnitřní osvětlení bubnu
Ano
Jednoduché používání
Ano
Ergonomický design
Ano
Typ ovládání
Otočné
Barva dveří
Šedá
Uchycení dveří
Levý/pravý
Délka šňůry
1,45 m
Nastavitelné nohy
Ano
Vestavěný displej
Ano
Síto
Ano
Počet nohou
4 noha/nohy
Umístění přístroje
Stojací
Barva
Bílá
Typ motoru
Invertorový motor
Oboustranné dveře
Ano
Systém sušení
Tepelné čerpadlo
Typ displeje
LED
Systém vkládání
Přední plnění
Hmotnost a rozměry
Šířka
596 mm
Výška
850 mm
Hmotnost
48 kg
Hloubka
638 mm
Údaje o balení
Uživatelská příručka
Ano
Množství (vnitřní karton)
1 kusů
Výkon
Programy sušení
Eco Bavlna
Hlučnost
65 dB
Kapacita bubnu
8 kg
Třída hlukových emisí
C
Ergonomie
Časovač odloženého startu
Ano
Bezpečnostní upozornění
Varování
Nenechávejte zařízení bez dozoru, když pracuje.
Udržitelnost
Kód Evropského registru výrobků pro označování energetickými štítky (EPREL)
2054445
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sušičky |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 50.5 kg |
| EAN: | 7333394055152 |
| Produkt je objemný: | T |
| Výška balení: | 890 mm |
| Šířka balení: | 630 mm |
| Délka balení: | 670 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
