TROVET Hypoallergenic HPD Horse - suché krmivo pro psy - 10kg
Kód: VETTVTKSP0030
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Velikost plemene
Vhodné pro všechna plemena
Kategorie produktu
Veterinární krmivo
Další funkce
Gastrointestinální problémy
Kategorie
Pro vašeho psa
Stáří zvířete
Dospělí
Rozsah hmotnosti
10 kg - 15,9 kg
Hlavní příchuť
Koňské maso
Forma dávkování
Pevný
Bez cukru
Ano
Bez umělých barviv
Ano
Bez sóji
Ano
Typ balení
Taška
Specifické potřeby zvířete
Správné trávení
Hmotnost
10 kg
Psí plemeno
Jakékoli plemeno
Bezlepkový
Ano
Bezpečnostní upozornění
Varování
Skladujte na suchém a chladném místě.
Nutriční hodnoty
Hrubá vláknina
1,5%
Obsažená vlhkost
8%
Obsah tuku
18,5%
Hrubý popel
6,5%
Bílkoviny
23,5%
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a zahrada |
|---|---|
| Záruka: | bez záruky |
| Hmotnost: | 10.2 kg |
| EAN: | 8413037376659 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 160 mm |
| Šířka balení: | 360 mm |
| Délka balení: | 490 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
