ZWILLING True Flow sada pánví 5 kusů
Kód: AGDZWLGAR0076
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Materiál víka
Sklo
Vhodné pro plotny
Plyn
Materiál
Nerezová ocel
Barva
Nerezová ocel
Barva rukojeti
Nerezová ocel
Odolné vůči pečení
Ano
Vhodný do myčky
Ano
Materiál rukojeti
Nerezová ocel
Víčko v ceně
Ano
Obsah balení
Obsah balení
Hrnec o průměru 24 cm
Počet kastrolů
4 kusů
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kuchyňské potřeby |
|---|---|
| Záruka: | 300 měsíců |
| Hmotnost: | 8.69 kg |
| EAN: | 4009839538520 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 467 mm |
| Šířka balení: | 370 mm |
| Délka balení: | 266 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
2 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
