DeLonghi INISSIA EN 80.B Kapslový kávovar 0,8 l Poloautomatické
Kód: AGDDLOEXP0191
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Související produkty
Detailní popis produktu
Příkon
Vstupní střídavé napětí
220-240 V
Frekvence vstupního střídavého napětí
50 - 60 Hz
Automatické vypnutí
Ano
Příkon
1260 W
Hmotnost a rozměry
Šířka
120 mm
Výška
230 mm
Hmotnost
2,4 kg
Hloubka
320 mm
Výkon
Umístění přístroje
Pracovní deska
Kapacita v šálcích
10 hrnků
Maximální provozní tlak
19 bar
Typ kávovaru
Poloautomatické
Systém kávových kapslí
Nespresso
Vestavěný mlýnek
Ne
Nádoba na mléko
Ne
Typ náplně
Kávová kapsle
Typ produktu
Kávovar na kapsle
Objem zásobníku vody
0,8 l
Ergonomie
Typ ovládání
Knoflíky
Barva
Černá
Vestavěný displej
Ne
Vyměnitelný překapávací zásobník
Ano
Funkce standby
Ano
Vyměnitelná vodní nádrž
Ano
Bezpečnostní upozornění
Varování
Nebezpečí úrazu elektrickým proudem.
Funkce a programy vaření
Příprava espressa
Ano
Příprava kávy
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kávovary |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 3.15 kg |
| EAN: | 8004399327924 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 355 mm |
| Šířka balení: | 200 mm |
| Délka balení: | 295 mm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
