De’Longhi Rivelia EXAM440.35.B kávovar Plně automatické Espresso kávovar 1,4 l
Kód: AGDDLOEXP0310
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Související produkty
Detailní popis produktu
Příkon
Příkon
1450 W
Třída energetické účinnosti
A
Hmotnost a rozměry
Šířka
245 mm
Výška
385 mm
Hloubka
430 mm
Hmotnost
9,8 kg
Údaje o balení
Počet kusů v balení
1 kusů
Výkon
Nastavení tvrdosti vody
Ano
Typ náplně
Kávová zrna
Kapacita nádoby na kávová zrna
250 g
Typ produktu
Espresso kávovar
Dva šálky najednou
Ano
Systém na horkou vodu
Ano
Umístění přístroje
Pracovní deska
Typ kávovaru
Plně automatické
Vestavěný mlýnek
Ano
Zásobník na uvařenou kávu
Pohár
Zabudovaný pěnovač mléka
Ano
Objem zásobníku vody
1,4 l
Ergonomie
Barva
Černá
Základní materiál
Kov, Plast
Vestavěný displej
Ano
Typ displeje
TFT
Typ ovládání
Dotyk
Úhlopříčka displeje
8,89 cm (3.5")
Bezpečnostní upozornění
Varování
Zařízení se během provozu zahřívají – nebezpečí popálení.
Funkce a programy vaření
Více nápojů
Ano
Příprava americana
Ano
Příprava cappuccina
Ano
Příprava espressa
Ano
Příprava lunga
Ano
Příprava kávy
Ano
Příprava horkých a studených nápojů
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kávovary |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 12.985 kg |
| EAN: | 8004399026582 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 480 mm |
| Šířka balení: | 500 mm |
| Délka balení: | 300 mm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
