De’Longhi Essenza Mini EN85.B Poloautomatické Kapslový kávovar 0,6 l
Kód: AGDDLOEXP0228
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Související produkty
Detailní popis produktu
Příkon
Frekvence vstupního střídavého napětí
50 - 60 Hz
Režim úspory energie
Ano
Vstupní střídavé napětí
220 - 240 V
Automatické vypnutí po (max)
9 min
Příkon
1150 W
Třída energetické účinnosti
A
Automatické vypnutí
Ano
Hmotnost a rozměry
Šířka
110 mm
Hmotnost
2,3 kg
Hloubka
235 mm
Výška
205 mm
Údaje o balení
Počet kusů v balení
1 kusů
Výkon
Umístění přístroje
Pracovní deska
Typ produktu
Kapslový kávovar
Typ kávovaru
Poloautomatické
Vestavěný mlýnek
Ne
Zásobník na uvařenou kávu
Pohár
Typ náplně
Kávová kapsle
Počet odtoků
1
Automatické zastavení průtoku
Ano
Systém na horkou vodu
Ne
Doba zahřívání
25 s
Objem zásobníku vody
0,6 l
Ergonomie
Vestavěný displej
Ne
Základní materiál
Plast
Barva
Černá
Typ ovládání
Knoflíky
Vyměnitelný překapávací zásobník
Ano
Bezpečnostní upozornění
Varování
Toto zařízení může obsahovat horké kapaliny pod tlakem – manipulujte s ním opatrně.
Funkce a programy vaření
Příprava kávy
Ano
Příprava cappuccina
Ne
Příprava latte macchiata
Ne
Příprava latte
Ne
Příprava horkého mléka
Ne
Příprava espressa
Ano
Více nápojů
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kávovary |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 3.151 kg |
| EAN: | 8004399332928 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 320 mm |
| Šířka balení: | 145 mm |
| Délka balení: | 390 mm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
