De’Longhi ECAM 22.110.SB kávovar Plně automatické Espresso kávovar 1,8 l
Kód: AGDDLOEXP0046
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Související produkty
Detailní popis produktu
Příkon
Vstupní střídavé napětí
220 - 240 V
Režim úspory energie
Ano
Frekvence vstupního střídavého napětí
50 - 60 Hz
Příkon
1450 W
Automatické vypnutí
Ano
Hmotnost a rozměry
Hloubka
430 mm
Šířka
238 mm
Hmotnost
9 kg
Výška
351 mm
Další charakteristiky
Bezpečnostní spínač
Ano
Výkon
Kapacita zásobníku na mletou kávu
14 hrnků
Systém na horkou vodu
Ano
Nastavení tvrdosti vody
Ano
Samočisticí
Ano
Nastavitelný mlýnek
Ano
Počet odtoků
2
Umístění přístroje
Pracovní deska
Vestavěný mlýnek
Ano
Počet nastavení brusky
13
Nastavitelná teplota
Ano
Typ náplně
Kávová zrna
Nastavitelná sílá kávy
Ano
Kapacita nádoby na kávová zrna
250 g
Automatické odstraňování vodního kamene
Ano
Vodní filtr
Ano
Maximální provozní tlak
15 bar
Typ kávovaru
Plně automatické
Objem zásobníku vody
1,8 l
Typ produktu
Espresso kávovar
Ergonomie
Odnímatelná jednotka vaření/infuze
Ano
Vyměnitelný překapávací zásobník
Ano
Funkce standby
Ano
Typ ovládání
Knoflíky
Vyměnitelná vodní nádrž
Ano
Vestavěný displej
Ne
Barva
Stříbrná
Funkce a programy vaření
Více nápojů
Ano
Příprava kávy
Ano
Příprava cappuccina
Ano
Příprava espressa
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kávovary |
|---|---|
| Záruka: | E024M |
| Hmotnost: | 10.703 kg |
| EAN: | 8004399325067 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 505 mm |
| Šířka balení: | 305 mm |
| Délka balení: | 410 mm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
5,0
1 hodnocení
Přidat hodnocení
5
4
3
2
1
Výpis hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
