Baňkový kávovar Black+Decker BXCO1200E
Kód: AGDBDEEXP0004
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Související produkty
Detailní popis produktu
Příkon
Příkon
1200 W
Hmotnost a rozměry
Šířka
315 mm
Výška
320 mm
Hmotnost
3,2 kg
Hloubka
195 mm
Výkon
Zabudovaný pěnovač mléka
Ano
Vestavěný mlýnek
Ne
Objem zásobníku vody
1,2 l
Umístění přístroje
Pracovní deska
Typ náplně
Kávové lusky
Kapacita v šálcích
2 hrnků
Maximální provozní tlak
15 bar
Rychlé zahřátí
Ano
Typ produktu
Espresso stroj
Typ kávovaru
Kávovar Cob
Ergonomie
Zahřívací šálky
Ano
Vyměnitelný překapávací zásobník
Ano
Typ ovládání
Otočné
Barva
Stříbrná
Protiskluzové nožky
Ano
Vyměnitelná vodní nádrž
Ano
Vestavěný displej
Ne
Bezpečnostní upozornění
Varování
Toto zařízení může obsahovat horké kapaliny pod tlakem – manipulujte s ním opatrně.
Funkce a programy vaření
Příprava kávy
Ano
Příprava espressa
Ano
Příprava cappuccina
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kávovary |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 4.43 kg |
| EAN: | 8432406200012 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 370 mm |
| Šířka balení: | 250 mm |
| Délka balení: | 360 mm |
| Certifikace: | CE |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
