Vysavač PHILIPS Performer LED XD 8152/12
Kód: AGDPHIODK0256
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Napájecí zdroj
AC
Maximální výkon
900 W
Maximální příkon
900 W
Příkon (IEC)
899 W
Vzhled
Typ zámku
Zacvakávací
Vysávání
Suchý
Mokré stírání
Ne
Objem prachové nádoby/sáčku
4 l
Pružná hadice
Ano
Model
Cylindrový
Kapacita prachového sáčku
4 l
Množství trubicových částí
2
Materiál trubky
Kov
Typ nádoby na prach
Prachový sáček
Materiál kol
Guma
Typ trubice
Teleskopický
Barva
Metalická
Bezkabelový
Ne
Hmotnost a rozměry
Výška
280 mm
Šířka
320 mm
Hloubka
470 mm
Hmotnost
5,4 kg
Výkon
Vzduchový filtr
HEPA
Třída HEPA
HEPA 13
Hlučnost (ekonomický režim)
67 dB
Zabezpečení proti přehřátí
Ano
Metoda oddělování nečistot
Filtrování
Správné použití
Domácí
Pracovní dosah
12 m
Umývatelný filtr
Ano
Hlučnost
77 dB
Obsah balení
Štěrbinový nástavec
Ano
Hubice na čalounění
Ano
Počet prachových sáčků
4 kusů
Včetně náhradních kartáčů
Kartáč s LED světly
Ergonomie
Délka šňůry
9 m
Indikátor plné nádoby na prach
Ano
Typ ovládání
Knoflíky, Otočné
Vertikální skladovací prostor
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vysavače, čističky a klimatizace |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 9.33 kg |
| EAN: | 8720389037955 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 600 mm |
| Šířka balení: | 310 mm |
| Délka balení: | 400 mm |
| Kompatibilní prachové sáčky: | S-Bag Classic Long Performance |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
