EZVIZ RS20 Pro - úklidový robot, bílý
Kód: AGDEZVROS0009
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Vstupní střídavé napětí
220 - 240 V
Nabíjecí
Ano
Životnost baterie
300 m²
Kapacita baterie
5200 mAh
Spotřeba elektrické energie
65 W
Frekvence vstupního střídavého napětí
50/60 Hz
Napětí baterie
14,4 V
Doba chodu
220 min
Typ baterie
Lithium-ion (Li-ion)
Nutné baterie
Ano
Doba nabíjení
3 h
Výstupní napětí základny
20 V
Vzhled
Typ nádoby na prach (základna)
Prachový sáček
Tvar
Kulatý
Barva
Bílá
Typ nádoby na prach
Prachový sáček
Dálkové ovládání
Ano
Vestavěný displej
Ne
Hmotnost a rozměry
Výška
101 mm
Průměr
36,5 cm
Rozměry základny (š x h x v)
452 x 474 x 529 mm
Údaje o balení
Typ balení
Krabice
Technické údaje
Certifikáty shody
Směrnice pro nízké napětí (LVD)
Sací výkon
7200 Pa
Mop v ceně
Ano
Podpora mobilní aplikace
Ano
Výkon
Zjištění překážky
Ano
Počet úrovní sání
4
Podporované typy povrchu
Tvrdá podlaha
Spolupracuje s Alexou od společnosti Amazon
Ano
Rozpoznání hrany
Ano
Typ navigace
Laser Distance Sensor (LDS), LiDAR
Pracuje s Google Assistant
Ano
Automatický návrat k základně
Ano
Detekce schodů
Ano
Množství prachu (základna)
0,35 l
Funkce základny
Nabíjecí, Purification
Snímač prachu
Ano
Mokré stírání
Ano
Integrované senzory
Ultrazvukový senzor
Objem zásobníku vody
0,1 l
Typ kartáče
Boční kartáč
Množství prachu (celkový)
0,35 l
Wi-Fi
Ano
Frekvenční pásmo
2.4 GHz
Samovyprazdňovací nádoba na prach
Ano
Obsah balení
Obsahuje síťovou šňůru
Ano
Obsahuje základnu
Ano
Jazyky návodu
Více
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vysavače, čističky a klimatizace |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 23.3 kg |
| EAN: | 6941545632902 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 600 mm |
| Šířka balení: | 550 mm |
| Délka balení: | 560 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
