KARCHER KWD 6 P S V-25/6/22 univerzální vysavač - 1.628-484.0
Kód: AGDKARODK0096
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Ofuk prachu
Ano
Typ ovládání
Knoflíky
Barva
Žlutá
Vysávání
Suché a mokré
Držadlo
Ano
Příkon
Příkon
1300 W
Napájecí zdroj
AC
Frekvence vstupního střídavého napětí
50 - 60 Hz
Vstupní střídavé napětí
220 - 240 V
Hmotnost a rozměry
Hmotnost včetně balení
12,6 kg
Šířka
382 mm
Hmotnost
9 kg
Výška
646 mm
Hloubka
418 mm
Výkon
Délka kabelu
6 m
Jmenovitý průměr příslušenství
35 mm
Kapacita
25 l
Bezpečnostní upozornění
Výstražné piktogramy
GHS04: Plyny pod tlakem
Varování
Nepoužívejte ve vlhkém prostředí nebo na mokrém povrchu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vysavače, čističky a klimatizace |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 12.4 kg |
| EAN: | 4054278908601 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 710 mm |
| Šířka balení: | 400 mm |
| Délka balení: | 400 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
