Kärcher FCV 3 vloerreiniger Tyčový vysavač 2 v 1 Baterie Suché a mokré HEPA Bezsáčkové 160 W Bílá
Kód: AGDKARMOP0012
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Maximální příkon
160 W
Doba nabíjení
180 h
Napájecí zdroj
Baterie
Doba chodu
30 min
Typ baterie
Lithium-ion (Li-ion)
Napětí baterie
21,6 V
Vzhled
Kapacita nádrže na čistou vodu
800 l
Počet nádrží na vodu
2
Kapacita nádrže na špinavou vodu
42,5 l
Barva
Bílá
Typ nádoby na prach
Bezsáčkové
Typ produktu
Tyčový vysavač 2 v 1
Vyměnitelná vodní nádrž
Ano
Hmotnost a rozměry
Hmotnost (bez příslušenství)
3,8 kg
Výkon
Vzduchový filtr
HEPA
Metoda oddělování nečistot
Cyklónový
Vysávání
Suché a mokré
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vysavače, čističky a klimatizace |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 7.854 kg |
| EAN: | 4066529148155 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 321 mm |
| Šířka balení: | 593 mm |
| Délka balení: | 396 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
