Sušička prádla BOSCH WQG241ALPL
Kód: AGDBOSSUW0072
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Související produkty
Detailní popis produktu
Příkon
Třída energetické účinnosti
D
Spotřeba
600 W
Celkový proud
10 A
Zdroj tepla
Elektrický
Energetická spotřeba na 100 cyklů
128 kWh
Vstupní střídavé napětí
220 - 240 V
Frekvence vstupního střídavého napětí
50 Hz
Vzhled
Typ ovládání
Otočné, Dotyk
Uchycení dveří
Pravý
Umístění přístroje
Stojací
Systém vkládání
Přední plnění
Systém sušení
Tepelné čerpadlo
Délka šňůry
1,45 m
Materiál bubnu
Nerezová ocel
Typ displeje
LED
Styl dvířek
Dveře s plastovým oknem
Barva dveří
Černá
Barva
Černá
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
51,4 kg
Hloubka při otevřených dveřích
109,6 cm
Hloubka
613 mm
Šířka
598 mm
Výška
842 mm
Výkon
Hlučnost
62 dB
Funkce proti pomačkání
Ano
Poloviční výkon
Ano
Kapacita bubnu
9 kg
Třída účinnosti sušení
C
Chladicí médium
R290
Senzor vlhkosti
Ano
Programy sušení
Vlna
Ergonomie
Nastavitelné nohy
Ano
Odnímatelný vršek
Ne
NFC
Ne
Nastavení nohou
1,5 cm
Wi-fi ovládání
Ne
Odložený start
24 h
Zbývající čas indikace
Ano
Samočisticí
Ne
Dětský zámek
Ano
Časovač odloženého startu
Ano
Vnitřní osvětlení bubnu
Ne
Bezpečnostní upozornění
Varování
Spotřebič připojte do správně uzemněné elektrické zásuvky.
Charakteristiky specifické pro danou značku
Technologie Bosch (péče o oděvy)
Antivibrační design
Udržitelnost
Kód Evropského registru výrobků pro označování energetickými štítky (EPREL)
2274356
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sušičky |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 49 kg |
| EAN: | 4242005531967 |
| Produkt je objemný: | T |
| Výška balení: | 880 mm |
| Šířka balení: | 625 mm |
| Délka balení: | 685 mm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
