Bosch Serie 2 BBHF216 ruční vysavač Modrá Bezsáčkové
Kód: AGDBOSODK0144
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Typ baterie
Lithium-ion (Li-ion)
Doba nabíjení
5 h
Napájecí zdroj
Baterie
Doba chodu
36 min
Napětí baterie
14,4 V
Vzhled
Barva
Modrá
Kapacita
0,4 l
Typ nádoby na prach
Bezsáčkové
Hmotnost a rozměry
Výška
1160 mm
Šířka
265 mm
Hloubka
165 mm
Hmotnost
2,5 kg
Výkon
Nastavitelný výkon
Ano
Regulace výkonu
Elektronický
Čisticí povrchy
Koberec
Metoda oddělování nečistot
Cyklónový
Vysávání
Suchý
Obsah balení
Hubice na čalounění
Ne
Štěrbinový nástavec
Ne
Teleskopická hůlka
Ne
Včetně náhradních kartáčů
Univerzální kartáč
Ergonomie
Úložný prostor pro příslušenství
Ne
Ovládání na rukojeti
Ne
Indikace nabíjení
Ne
Vertikální skladovací prostor
Ano
LED indikátory
Nabíjecí
Umývatelný filtr
Ano
Montovatelné na zeď
Ne
Bezpečnostní upozornění
Varování
Nepoužívejte ve vlhkém prostředí nebo na mokrém povrchu.
Výstražné piktogramy
GHS04: Plyny pod tlakem
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vysavače, čističky a klimatizace |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 3.47 kg |
| EAN: | 4242005183272 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 625 mm |
| Šířka balení: | 175 mm |
| Délka balení: | 220 mm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
