Philips XV5113/01 mopovací sada/kbelík Modrá
Kód: AGDPHIMOP0003
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Kapacita nádrže na čistou vodu
0,281 l
Barva
Modrá
Kapacita nádrže na špinavou vodu
0,178 l
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
1,9 kg
Hloubka
120 mm
Výška
1400 mm
Šířka
350 mm
Údaje o balení
Hmotnost včetně balení
2,5 kg
Technické údaje
Nebezpečné zboží
Ano
Výkon
Doba chodu
70 min
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vysavače, čističky a klimatizace |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 2.66 kg |
| EAN: | 8720389035975 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 150 mm |
| Šířka balení: | 105 mm |
| Délka balení: | 1000 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
