Philips 3000 series PowerPro Compact FC9333/09 Bezsáčkový vysavač
Kód: AGDPHIODK0252
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Maximální příkon
900 W
Frekvence vstupního střídavého napětí
50-60 Hz
Roční spotřeba energie
25 kWh
Vstupní střídavé napětí
230 V
Příkon (IEC)
750 W
Vzhled
Typ trubice
Teleskopický
Množství trubicových částí
2
Materiál kol
Guma
Otáčecí kolo
Ano
Objem prachové nádoby/sáčku
1,5 l
Základní materiál
Plast
Vysávání
Suchý
Typ nádoby na prach
Bezsáčkové
Model
Cylindrový
Spojka trubek
ActiveLock
Materiál trubky
Kov
Barva
Šedá
Hmotnost a rozměry
Šířka
275 mm
Šířka balení
300 mm
Hloubka
410 mm
Hmotnost
4,8 kg
Výška
250 mm
Hloubka balení
360 mm
Hmotnost včetně balení
7,77 kg
Výška balení
490 mm
Technické údaje
Nebezpečné zboží
Ne
Délka kabelu
6 m
Další charakteristiky
Filtrační model
Relevant filter variant FC8010/02
Přídavná hubice
Hard floor nozzle
Výkon
Záruční doba
2 rok/roky
Správné použití
Domácí
Čisticí povrchy
Koberec
Metoda oddělování nečistot
Cyklónový
Filtr na ochranu motoru
Ano
Proud vzduchu
27,8 l/s
Umývatelný filtr
Ano
Efektivita
99,9%
Hlučnost
76 dB
Vzduchový filtr
HEPA
Max. podtlak
16,8 kPa
Pracovní dosah
9 m
Obsah balení
Manuál z recyklovaného papíru
Ano
Speciální hubice
TriActive nozzle
Štěrbinový nástavec
Ano
Návod na použití
Ano
Ergonomie
Pomoc pro odložení/uskladnění
Ano
Držadlo
Ano
Délka šňůry
6 m
Bezpečnostní upozornění
Varování
Používejte v souladu s návodem k obsluze, abyste předešli riziku úrazu elektrickým proudem.
Výstražné piktogramy
GHS04: Plyny pod tlakem
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vysavače, čističky a klimatizace |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 7.7 kg |
| EAN: | 8720389036613 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 305 mm |
| Šířka balení: | 490 mm |
| Délka balení: | 360 mm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
