FryUniverzální vysavač KARCHER WD 3 V-15/4/20 Car
Kód: AGDKARODK0121
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Frekvence vstupního střídavého napětí
50/60 Hz
Maximální příkon
1000 W
Vstupní střídavé napětí
220-240 V
Vzhled
Pružná hadice
Ano
Vysávání
Suché a mokré
Materiál nádoby
Plast
Typ trubice
Teleskopický
Barva
Černá
Délka hadice
4 m
Hmotnost a rozměry
Hloubka
349 mm
Šířka
328 mm
Výška
457 mm
Hmotnost
4,5 kg
Výkon
Čisticí povrchy
Koberec
Správné použití
Profesionální
Filtr na ochranu motoru
Ano
Metoda oddělování nečistot
Filtrování
Vyjímatelný filtr
Ano
Ergonomie
Držadlo
Ano
Bezpečnostní upozornění
Varování
Nepoužívejte ve vlhkém prostředí nebo na mokrém povrchu.
Výstražné piktogramy
GHS04: Plyny pod tlakem
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vysavače, čističky a klimatizace |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 6.65 kg |
| EAN: | 4054278940106 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 370 mm |
| Šířka balení: | 380 mm |
| Délka balení: | 420 mm |
KARCHER Univerzální vysavač WD 5 P V-25/5/22 - 1.628-307.0
Skladem
(>5 ks)
3 809 Kč bez DPH
4 609 Kč
Taurus EST9489310L vysavač Suché a mokré 400 W
Skladem
(2 ks)
1 867 Kč bez DPH
2 259 Kč
Bosch BSS711W tyčový vysavač / elektrický smeták Baterie Suchý Bezsáčkové 0,3 l Černá, Stříbrná, Bílá
Skladem
(>5 ks)
7 174 Kč bez DPH
8 680 Kč
KARCHER KWD 6 P S V-25/6/22 univerzální vysavač - 1.628-484.0
Skladem
(>5 ks)
4 167 Kč bez DPH
5 042 Kč
Myčka oken s příslušenstvím Leifheit Nemo 51035
Skladem
(5 ks)
1 503 Kč bez DPH
1 819 Kč
Bosch Serie 2 BBHF216 ruční vysavač Modrá Bezsáčkové
Skladem
(3 ks)
2 437 Kč bez DPH
2 949 Kč
Bissell CrossWave OmniForce Edge Select Vertikální Baterie Suché a mokré Polytetrafluoretylen (PTFE) Bezsáčkové 0 l 22 W Černá, Šedá
Skladem
(>5 ks)
6 260 Kč bez DPH
7 575 Kč
Leifheit PowerVac 2in1 Tyčový vysavač 2 v 1 Baterie Suchý Cyklónový Bezsáčkové Černá, Modrá, Bílá
Skladem
(2 ks)
3 421 Kč bez DPH
4 140 Kč
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
