Taurus EST9489310L vysavač Suché a mokré 400 W
Kód: AGDTAUODK0018
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Vstupní střídavé napětí
220 - 240 V
Frekvence vstupního střídavého napětí
50 - 60 Hz
Maximální příkon
400 W
Sací výkon
10000 Pa
Vzhled
Barva
Černá
Vysávání
Suché a mokré
Délka hadice
1,2 m
Pružná hadice
Ano
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
3,5 kg
Šířka
290 mm
Výška
300 mm
Hloubka
330 mm
Technické údaje
Kapacita nádrže na čistou vodu
1,5 l
Kapacita nádrže na špinavou vodu
0,85 l
Výkon
Čisticí povrchy
Matrace
Správné použití
Domácí
Ergonomie
Držadlo
Ano
Kvalita držatel
1
Délka šňůry
6 m
Bezpečnostní upozornění
Výstražné piktogramy
GHS04: Plyny pod tlakem
Varování
Používejte v souladu s návodem k obsluze, abyste předešli riziku úrazu elektrickým proudem.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vysavače, čističky a klimatizace |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 4.51 kg |
| EAN: | 8414234489319 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 370 mm |
| Šířka balení: | 340 mm |
| Délka balení: | 280 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
