KARCHER Univerzální vysavač WD 5 P V-25/5/22 - 1.628-307.0
Kód: AGDKARODK0105
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Frekvence vstupního střídavého napětí
50 - 60 Hz
Maximální příkon
1100 W
Vstupní střídavé napětí
220 - 240 V
Vzhled
Množství trubicových částí
2
Vysávání
Suché a mokré
Objem prachové nádoby/sáčku
25 l
Barva
Černá
Model
Bubnový vysavač
Materiál trubky
Plast
Počet koleček
5 kolo/kola
Pružná hadice
Ano
Materiál hadice
Plast
Materiál nádoby
Plast
Hmotnost a rozměry
Hmotnost včetně balení
11,5 kg
Výška
653 mm
Šířka
382 mm
Hmotnost
8,4 kg
Hloubka
418 mm
Výkon
Metoda oddělování nečistot
Filtrování
Vyjímatelný filtr
Ano
Vzduchový filtr
Textil
Čisticí povrchy
Tvrdá podlaha
Ofuk prachu
Ano
Správné použití
Domácí
Obsah balení
Štěrbinový nástavec
Ano
Ergonomie
Délka šňůry
5 m
Kvalita držatel
1
Pomoc pro odložení/uskladnění
Ano
Úložný prostor pro kabel
Ano
Držadlo
Ano
Typ ovládání
Otočné
Úložný prostor
Ano
Bezpečnostní upozornění
Varování
Nepoužívejte ve vlhkém prostředí nebo na mokrém povrchu.
Výstražné piktogramy
GHS04: Plyny pod tlakem
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vysavače, čističky a klimatizace |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 13.5 kg |
| EAN: | 4054278663562 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 710 mm |
| Šířka balení: | 390 mm |
| Délka balení: | 395 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
