Dreame N10 stroj na čištění koberců Do ruky Hluboké/prozatímní Černá
Kód: AGDRMAODK0042
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vzhled
Držadlo
Ano
Bezpečnostní spínač
Ano
Pružná hadice
Ano
Přenosný
Ano
Barva
Černá
Délka šňůry
5 m
Délka hadice
1,1 m
Hmotnost a rozměry
Hloubka
240 mm
Výška
355 mm
Šířka
315 mm
Hmotnost
4,3 kg
Výkon
Kapacita nádrže na špinavou vodu
0,75 l
Kapacita nádrže na čistou vodu
1,6 l
Vysávání
Hluboké/prozatímní
Čisticí povrchy
Koberec
Typ stroje
Do ruky
Obsah balení
Čisticí kartáč
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vysavače, čističky a klimatizace |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 6.05 kg |
| EAN: | 6976233679228 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 260 mm |
| Šířka balení: | 375 mm |
| Délka balení: | 380 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
