Reproduktor Poweraudio LG RNC9
Kód: PERLG-GLO0011
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Počítačová síť
Připojení na síť Ethernet
Ne
Verze Bluetooth
4.0
Wi-Fi
Ne
Profily Bluetooth
AAC/SBC
Bluetooth
Ano
Vzhled
Model
Domácí mikro audio systém
Osvětlení
Ano
Přehrávač optických disků
Ne
Barva
Černá
RGB LED světlo
Ano
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
22,5 kg
Hloubka
368 mm
Výška
1056 mm
Šířka
330 mm
Možnosti připojení
Počet portů USB 2.0
2
Kompatibilita s Android
Ano
Vstup MIC
1
USB port
Ano
Optický vstup
Ano
Počet kytarových vstupů
1
Dokování Apple
Ne
Ovládání prostřednictvím chytrého telefonu
Ano
Kompatibilita s iOS
Ano
Výkon
Integrovaná čtečka karet
Ne
Podporované formáty zvukových souborů
WMA
Přímé přehrávání USB
Ano
Počet kanálů
2 kanály/kanálů
Obrazovka
Podpora ID3 tagů
Ano
Obsah balení
Návod na použití
Ano
Množství
1
Dálkový ovladač
Ne
Ergonomie
Režimy ekvalizéru
Standardní
Dálkové ovládání
Ano
Ekvalizér
Ano
Multimédia
Typ reproduktoru
2-way
Průměr výškového reproduktoru
2,54 cm
Počet reproduktorů
4
Průměr středobasového reproduktoru
20,3 cm
RGB LED světlo
Ano
Karaoke
Ano
Rádio
FM rádio
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hudba |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 26.5 kg |
| EAN: | 8806087088335 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 485 mm |
| Šířka balení: | 1140 mm |
| Délka balení: | 400 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
