Bomann TSG 5704 Stolní myčka nádobí 2 sady D bílá
Kód: AGDBOMZMW0006
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Proud
10 A
Spotřeba vody na cyklus
5 l
Maximální zátěž (připojeno)
860 W
Stupnice energetické účinnosti
A až G
Spotřeba
730 W
Třída energetické účinnosti
D
Vstupní střídavé napětí
220 - 240 V
Frekvence vstupního střídavého napětí
50 Hz
Energetická spotřeba na 100 cyklů
31 kWh
Vzhled
Typ ovládání
Dotyk
Umístění přístroje
Pracovní deska
Vestavěný displej
Ano
Počet přihrádek
1 košík/košíky
Barva dveří
Bílá
Velikost produktu
Kompaktní
Barva kontrolního panelu
Bílá
Typ displeje
LCD
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
14 kg
Šířka
420 mm
Výška
440 mm
Hloubka
440 mm
Výkon
Doba cyklu (rychlý program)
30 min
Hlučnost
58 dB
Mycí programy
Šetrný k miminkům
Doba cyklu
2,45 min
Počet programů
6
Počet sad
2 jídelních sad
Teplota (max)
70 °C
Ochrana proti přetečení
Ano
Ergonomie
Vnitřní osvětlení
Ano
Indikátor soli
Ano
Zbývající čas indikace
Ano
Snadná instalace
Ano
Bezpečnostní upozornění
Varování
Zařízení by mělo být připojeno k uzemněné zásuvce.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Myčky |
|---|---|
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost: | 17 kg |
| EAN: | 4004470180329 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 535 mm |
| Šířka balení: | 560 mm |
| Délka balení: | 550 mm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
