Kärcher WD 4 V-20/5/22 20 l Bubnový vysavač Suché a mokré 1000 W Bezsáčkové
Kód: AGDKARODK0103
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Frekvence vstupního střídavého napětí
50 - 60 Hz
Vstupní střídavé napětí
220 - 240 V
Maximální příkon
1000 W
Vzhled
Barva
Černá
Model
Bubnový vysavač
Počet koleček
4 kolo/kola
Délka trubic
100 cm
Délka hadice
2,2 m
Vysávání
Suché a mokré
Množství trubicových částí
2
Objem prachové nádoby/sáčku
20 l
Materiál hadice
Plast
Materiál trubky
Plast
Typ nádoby na prach
Bezsáčkové
Materiál nádoby
Plast
Pružná hadice
Ano
Hmotnost a rozměry
Výška
526 mm
Šířka
365 mm
Hmotnost včetně balení
9,6 kg
Hloubka
384 mm
Hmotnost (bez příslušenství)
6,8 kg
Výkon
Ofuk prachu
Ano
Čisticí povrchy
Koberec
Vzduchový filtr
Textil
Vyjímatelný filtr
Ano
Metoda oddělování nečistot
Filtrování
Správné použití
Domácí
Obsah balení
Štěrbinový nástavec
Ano
Ergonomie
Držadlo
Ano
Délka šňůry
5 m
Kvalita držatel
1
Typ ovládání
Otočné
Pomoc pro odložení/uskladnění
Ano
Úložný prostor
Ano
Úložný prostor pro kabel
Ano
Bezpečnostní upozornění
Výstražné piktogramy
GHS04: Plyny pod tlakem
Varování
Nepoužívejte ve vlhkém prostředí nebo na mokrém povrchu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vysavače, čističky a klimatizace |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 9.57 kg |
| EAN: | 4066529027870 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 395 mm |
| Šířka balení: | 400 mm |
| Délka balení: | 560 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
