Akumulátorový vysavač Xiaomi Trueclean W20 pro mokré a suché vysávání
Kód: AGDXAOODK0057
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Doba chodu
30 min
Maximální příkon
200 W
Typ baterie
Vestavěný
Jmenovité napětí
21,6 V
Napájecí zdroj
Baterie
Kapacita baterie
2500 mAh
Nabíjecí napětí
26 V
Sací výkon
15000 Pa
Vzhled
Typ nádoby na prach
Bezsáčkové
Kapacita nádrže na kapalinu
0,78 l
Dirt capacity wet
0,55 l
Barva
Černá
Hmotnost a rozměry
Šířka
271 mm
Výška
1093 mm
Hloubka
230 mm
Hmotnost
4,2 kg
Údaje o balení
Typ balení
Krabice
Množství (vnitřní karton)
1 kusů
Výkon
Vhodné pro všechny typy povrchů
Ano
Počet modelů
2
Vysávání
Suché a mokré
Obsah balení
Obsah balení
Dokovací stanice x 1
Ergonomie
Nástěnný držák
Ne
Funkce mopu
Ano
LED podsvícení
Ne
Jednoduché čištění
Ano
Ergonomický design
Ano
Bezpečné pro použití
Ano
Bezkabelový
Ano
Jednoduché používání
Ano
Ergonomické ovládání
Ano
Bezpečnostní upozornění
Výstražné piktogramy
GHS04: Plyny pod tlakem
Varování
Nepoužívejte ve vlhkém prostředí nebo na mokrém povrchu.
Základna
Hmotnost čisticí stanice
550 g
Jmenovité napětí
26 V
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vysavače, čističky a klimatizace |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 7.4 kg |
| EAN: | 6941812791929 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 704 mm |
| Šířka balení: | 321 mm |
| Délka balení: | 307 mm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
