ZIMNÍ PŘILBA ALPINA ZUPO VISOR Q-LITE BLUE MATT 54-58
Kód: NTOLPIKAS0045
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Integrovaná sluneční clona
Ano
Typ sportovní helmy
Helma
Nastavitelná velikost
Ano
Ventilace
Ano
Systém uchycení
Run System Ergo Snow
Rozsah obvodů hlavy
54 - 58 cm
Typ konstrukce
Tvrdý skelet
Aktivita
Lyžování
Typ povrchu
Matný
Věk
Dětský
Hledí přilby
Ano
Materiál ochranné pěny
Pěnový polystyren (EPS)
Hlavní barva produktu
Modrá
Barva rozvinutého produktu
blue matt
Ohřívač krku
Ano
Zbarvení
Jednobarevný
Odolný proti UV
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sport a rekreace |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 1.05 kg |
| EAN: | 4003692306005 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 260 mm |
| Šířka balení: | 265 mm |
| Délka balení: | 245 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
