Stojanový vysavač Samsung Jet 65 Pet VS15A60AGR5
Kód: AGDSA1ODK0121
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Doba nabíjení
210 min
Napájecí zdroj
Baterie
Výkon motoru
410 W
Napětí baterie
21,6 V
Sací výkon
150 W
Doba chodu
40 min
Typ baterie
Lithium-ion (Li-ion)
Vzhled
Množství prachu (vysavač)
0,8 l
Typ nádoby na prach
Bezsáčkové
Barva
Černá
Typ produktu
Tyčový vysavač
Typ motoru
Digital Inverter
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
2,18 kg
Výška
1120 mm
Šířka
250 mm
Hloubka
203 mm
Údaje o balení
Výška balení
757 mm
Šířka balení
214 mm
Hmotnost včetně balení
5,1 kg
Hloubka balení
265 mm
Další charakteristiky
Odnímatelný ruční vysavač
Ano
Omyvatelná nádoba na prach
Ano
Funkce mopu
Ne
Výkon
Čisticí povrchy
Koberec
Vestavěný displej
Ne
Počet filtrů
5
Hlučnost
86 dB
Vysávání
Suchý
Systém filtrace
Ano
Metoda filtrace
Multicyklón
Obsah balení
Obsah balení
Uživatelský manuál
Ergonomie
Montovatelné na zeď
Ano
LED podsvícení
Ne
Počet baterií
1
Ergonomický úchop
Ano
Bezkabelový
Ano
Kartáč na podlahy a koberce
Ano
Kartáč na vlasy
Ano
Bezpečnostní upozornění
Výstražné piktogramy
GHS04: Plyny pod tlakem
Varování
Používejte v souladu s návodem k obsluze, abyste předešli riziku úrazu elektrickým proudem.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vysavače, čističky a klimatizace |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 5.18 kg |
| EAN: | 8806095112206 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 205 mm |
| Šířka balení: | 750 mm |
| Délka balení: | 260 mm |
Hodnocení produktu
Průměrné hodnocení produktu je 4,7 z 5 hvězdiček.
3 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
