Behringer FLOW 8 - digitální mixér
Kód: NGLBHIKMI0019
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Typ produktu
Směšovač zvuku
Hmotnost a rozměry
Výška
48 mm
Hloubka
172 mm
Šířka
229 mm
Hmotnost
1,4 kg
Možnosti připojení
Hi-Z (6,3 mm) vstup
4
Bluetooth
Ano
Maximální provozní vzdálenost
12 m
USB Power Delivery
Ano
XLR out
2
Kombinované vstupy XLR/TRS 1/4" (6,35 mm)
2
Počet portů USB 2.0 typu B
1
Vstup pro nožní spínač TS/TRS 1/4" (6,35 mm)
1
Sluchátkové výstupy 1/4" (6,35 mm)
1
XLR vstup
Ano, 2x
Verze Bluetooth
4.0
Výstup 6,35 mm
2
Bezpečnostní upozornění
Varování
Skladujte mimo dosah vody a vlhkosti.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hudba |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 1.8 kg |
| EAN: | 4033653071529 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 94 mm |
| Šířka balení: | 348 mm |
| Délka balení: | 223 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
