TLAKOVÁ MYČKA SCHEPPACH HCE2600
Kód: NELSCPMCI0007
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Frekvence vstupního střídavého napětí
50 Hz
Spotřeba elektrické energie
2400 W
Vstupní střídavé napětí
220-240 V
Vzhled
Rozsah tlaku
Vysokotlaký
Délka kabelu
5 m
Formát
Kompaktní
Barva
Černá
Otočná kolečka
Ano
Napájecí zdroj
Elektrický
Hmotnost a rozměry
Výška
445 mm
Délka
355 mm
Šířka
505 mm
Hmotnost
11 kg
Výkon
Maximální provozní tlak
180 bar
Obrazovka
Vestavěný displej
Ne
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a zahrada |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 11.255 kg |
| EAN: | 4046664143079 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 505 mm |
| Šířka balení: | 445 mm |
| Délka balení: | 355 mm |
Hodnocení produktu
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
1 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
