AMD Ryzen 5 8400F procesor 4,2 GHz 16 MB L3 Tác
Kód: PROAMDRYZ0318
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Procesor
Nastavitelný TDP-up
65 W
Včetně chladiče
Ne
Generace procesoru
AMD Ryzen 8000 Series
Výrobce procesoru
AMD
Nastavitelný TDP-down
45 W
Základní frekvence procesoru
4,2 GHz
Provozní režimy procesoru
64bitový
Thermal Design Power (TDP)
65 W
Vyrovnávací paměť procesoru
16 MB
Počet vláken procesoru
12
Typ procesoru
AMD Ryzen™ 5
Takt procesoru při přetaktování
4,7 GHz
Litografie procesoru
4 nm
Model procesoru
8400F
Počet jader procesoru
6
Patice procesoru
Zásuvka AM5
Typ paměti cache procesoru
L3
Vlastnosti
Oblast trhu
Desktop
Verze PCI Express slotů
4.0
Maximální počet linek PCI Express
20
Podpora instrukčních sad
AVX
Paměť
Podpora paměťových kanálů
2 kanály
Typy paměti podporované procesorem
DDR5-SDRAM
Frekvence paměti podporované procesorem
3600 MHz
Grafika
Model grafického adaptéru na kartě
Není dostupný
Integrovaný grafický adaptér
Ne
Diskrétní grafický adaptér
Ne
Diskrétní model grafického adaptéru
Není dostupný
Bezpečnostní upozornění
Varování
Procesory se mohou během provozu velmi zahřát. Ujistěte se, že jsou dostatečně chlazeny.
I/O konfigurace
Počet portů USB
5
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 36 měsíců |
| Hmotnost: | 0.07 kg |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 60 mm |
| Šířka balení: | 60 mm |
| Délka balení: | 10 mm |
| Kompatibilní operační systémy: | Windows 10/11 x64, RHEL x86 64-bit, Ubuntu x86 64-bit |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
