Medisana 88379 masážní podložka Bílá
Kód: FIRMENMAT0008
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Barva
Bílá
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sport a rekreace |
|---|---|
| Záruka: | 36 měsíců |
| Hmotnost: | 3.33 kg |
| EAN: | 4015588883798 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 190 mm |
| Šířka balení: | 370 mm |
| Délka balení: | 275 mm |
Přidat hodnocení
5
4
3
2
1
Výpis hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
