Medisana 88389 bublinková koupel
Kód: FIRMENMAT0009
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Funkce vytápění
Ano
Funkce bublinek
Ano
Efekt péče o pleť
Uvolnění
Ergonomický design
Ano
Tichý provoz
Ano
Bezpečné pro použití
Ano
Aromaterapie
Ano
Typ dálkového ovladače
Ano
Jednoduché čištění
Ano
Funkce masáže
Ano
Vhodné pro typy kůže
Univerzální
Protiskluzová plocha
Ano
Počet stupňů intenzity
3
Časovač
Ano
Materiál
Technopolymer
Jednoduché používání
Ano
Barva
Bílá
Hmotnost a rozměry
Rozměry základny
310 x 310 mm
Rozměry rohože
120 x 36 cm
Údaje o balení
Typ balení
Krabice
Množství
1
Bezpečnostní upozornění
Varování
Nepoužívejte na poškozenou pokožku nebo otevřené rány.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sport a rekreace |
|---|---|
| Záruka: | 36 měsíců |
| Hmotnost: | 4.675 kg |
| EAN: | 4015588883897 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 225 mm |
| Šířka balení: | 320 mm |
| Délka balení: | 390 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
