Žehlicí prkno Air Board M Black Plus NF
Kód: AGDLEHDES0034
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Hmotnost a rozměry
Velikost desky
1200 x 380 mm
Hmotnost
5,05 kg
Výška (max.)
98 cm
Výkon
Držák žehličky
Ano
Nastavení výšky
Ano
Typ produktu
Žehlicí prkno
Bezpečnostní upozornění
Varování
Nenechávejte desku rozloženou, abyste zabránili náhodnému zakopnutí.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a zahrada |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 5.2 kg |
| EAN: | 4006501724854 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 80 mm |
| Šířka balení: | 1540 mm |
| Délka balení: | 380 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
