VETEXPERT Veterinary Diet Intestinal Dog - suché krmivo pro psy - 12 kg
Kód: DLPVEEKAS0047
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Hmotnost
12 kg
Kategorie produktu
Veterinární krmivo
Sezónní nabídka
Jarní
Další funkce
Podpora trávení
Kategorie
Pro vašeho psa
Velikost plemene
Vhodné pro všechna plemena
Rozsah hmotnosti
10 kg - 15,9 kg
Stáří zvířete
V každém věku
Hlavní příchuť
Drůbež
Specifické potřeby zvířete
Střevní malabsorpce
Bezlepkový
Ano
Psí plemeno
Jakékoli plemeno
Typ balení
Taška
Bez cukru
Ano
Forma dávkování
Pevný
Bez umělých barviv
Ano
Bez sóji
Ano
Bezpečnostní upozornění
Varování
Skladujte na suchém a chladném místě mimo dosah přímého slunečního záření.
Nutriční hodnoty
Bílkoviny
30%
Obsažená vlhkost
9%
Obsah tuku
10%
Hrubá vláknina
2,8%
Hrubý popel
7%
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a zahrada |
|---|---|
| Záruka: | bez záruky |
| Hmotnost: | 12 kg |
| EAN: | 5902414205253 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 100 mm |
| Šířka balení: | 390 mm |
| Délka balení: | 470 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
