Stojanový sušák Comfort Tower 420 Black Leifheit
Kód: AGDLEHSUL0068
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Jednoduché sestavení
Ano
Trasportní kolečka
Ano
Jednoduché skladování
Ano
Hmotnost a rozměry
Výška
1450 mm
Šířka
76,5 mm
Hloubka
700 mm
Technické údaje
Sklopný
Ano
Model
Patrový sušák na prádlo
Sušicí prostor
42 m
Barva
Černá
Obsah balení
Počet kusů v balení
1 kusů
Bezpečnostní upozornění
Varování
Před použitím se ujistěte, že je sušička řádně upevněna.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a zahrada |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 6.5 kg |
| EAN: | 4006501816917 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 1420 mm |
| Šířka balení: | 720 mm |
| Délka balení: | 60 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
