Stojanový sušák Comfort Tower 420 81529 Leifheit
Kód: AGDLEHSUL0052
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Trasportní kolečka
Ano
Jednoduché skladování
Ano
Jednoduché sestavení
Ano
Držáky na věšáky
Ano
Odolnost proti povětrnostním vlivům
Ano
Hmotnost a rozměry
Výška
1450 mm
Hloubka
700 mm
Šířka
76,5 mm
Technické údaje
Sklopný
Ano
Model
Patrový sušák na prádlo
Sušicí prostor
42 m
Barva
Modrá
Materiál
Kov, Plast
Obsah balení
Počet kusů v balení
1 kusů
Bezpečnostní upozornění
Varování
Během používání držte děti mimo dosah sušičky.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a zahrada |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 5.95 kg |
| EAN: | 4006501815293 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 70 mm |
| Šířka balení: | 1425 mm |
| Délka balení: | 715 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
