Směrovač LTE Huawei B535-232a
Kód: KILHUAR4G0117
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Vstupní střídavé napětí
100 - 240 V
Vzhled
Vestavěný displej
Ne
Barva
Černá
LED indikátory
Ano
Typ zařízení
Směrovač
Tlačítko reset
Ano
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
325 g
Výška
138 mm
Šířka
219 mm
Hloubka
25,6 mm
Anténa
Počet antén
1
Typ antény
Vnitřní
Bezpečnost
Šifrování/zabezpečení
WPA-PSK
Firewall
Ano
Možnosti připojení
Počet portů Ethernetu (RJ-45)
4
Provozní podmínky
Doporučená provozní relativní vlhkost
5 - 9%
Rozsah teplot při skladování (T-T)
-20 - 70 °C
Funkce managementu
Správa prostřednictvím webového rozhraní
Ano
Aplikace
Ano
Vlastnosti bezdrátové sítě
Wi-Fi
Ano
Standardy Wi-Fi
802.11 ac
Mobilní sítě
Datová síť
4G
Počet SIM karet
1
Vlastnosti místní sítě
Připojení na síť Ethernet
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.67 kg |
| EAN: | 8430848393101 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 225 mm |
| Šířka balení: | 240 mm |
| Délka balení: | 60 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
