Router ZTE MU5120 5G
Kód: KILZTER4G0048
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Typ zdroje
Baterie
Kapacita baterie
9800 mAh
Vzhled
Úhlopříčka displeje
6,09 cm (2,4”)
Tlačítko reset
Ano
Dotyková obrazovka
Ano
Typ zařízení
Mobilní bezdrátové síťové vybavení
Barva
Tmavě šedá
Vestavěný displej
Ano
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
240 g
Šířka
73 mm
Hloubka
18 mm
Výška
159 mm
Anténa
Typ antény
Vnitřní
Možnosti připojení
USB verze
3.1
USB port
Ano
Výkon
Model procesoru
Qualcomm SDX62
Zabudovaný procesor
Ano
Vlastnosti bezdrátové sítě
MU-MIMO
Ano
Standardy Wi-Fi
802.11b
Počet současně připojených zařízení
64
Wi-fi pásmo
Dvoupásmový (2,4 GHz / 5 GHz)
Mobilní sítě
5G
Ano
Standardy 4G
LTE-TDD & LTE-FDD
Standardy 3G
HSUPA
Vlastnosti místní sítě
Připojení na síť Ethernet
Ne
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.45 kg |
| EAN: | 6902176099175 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 100 mm |
| Šířka balení: | 170 mm |
| Délka balení: | 65 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
