Router ZTE MU5001
Kód: KILZTER4G0020
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Počítačová síť
Rychlost stahování
3.8 Gb/s
Příkon
Typ zdroje
Baterie
Kapacita baterie
4500 mAh
Zabudovaná baterie
Ano
Vzhled
Vestavěný displej
Ano
Barva
Černá
Úhlopříčka displeje
6,1 cm (2.4")
Tržní kategorie
Cestovní
LED indikátory
Síťový
Typ zařízení
Router
Tlačítko reset
Ano
Vhodné pro použití uvnitř
Ano
Hmotnost a rozměry
Šířka
133 mm
Výška
73 mm
Hloubka
18,5 mm
Anténa
Typ antény
Vnitřní a vnější
Možnosti připojení
USB port
Ano
Typ USB portu
USB typu C
Konektory ethernet LAN
Ne
Výkon
Zabudovaný procesor
Ano
Model procesoru
SDX55
Baterie
Akumulátor
Ano
Bezpečnostní upozornění
Varování
Nevystavujte extrémním teplotám.
Vlastnosti bezdrátové sítě
Standardy Wi-Fi
Wi-Fi 4 (802.11n)
Wi-Fi
Ano
Frekvence Wi-Fi
2,4 GHz / 5 GHz
Mobilní sítě
SMS
Ano
Datová síť
UMTS
Standardy 4G
LTE-TDD & LTE-FDD
Typ SIM karty
NanoSIM
Standardy 3G
UMTS
Počet SIM karet
1
Vlastnosti místní sítě
Připojení na síť Ethernet
Ne
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.363 kg |
| EAN: | 6902176068324 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 146 mm |
| Šířka balení: | 95 mm |
| Délka balení: | 67 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
