Router ZTE G5 Ultra 5G (MC8512)
Kód: KILZTER4G0086
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Síťové standardy
IEEE 802.11b
Maximální přenosová rychlost
1000 Mbit/s
5 GHz
Ano
Metoda rozprostřeného spektra
DSSS
2.4 GHz
Ano
6 GHz
Ne
Příkon
Podpora napájení po Ethernetu (PoE)
Ano
Rozsah stejnosměrného napětí
12 V
Vstupní proud
1.5 A
Vzhled
Barva
Bílá
Tlačítko reset
Ano
Anténa
Typ antény
Vnitřní
Možnosti připojení
Počet portů Ethernetu (RJ-45)
2
Funkce managementu
Syslog
Ano
Možnost aktualizace firmwaru
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 1.45 kg |
| EAN: | 6902176156601 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 180 mm |
| Šířka balení: | 260 mm |
| Délka balení: | 120 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
