ROUTER HUAWEI B311-221 (BÍLÝ)
Kód: KILHUAR4G0062
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Počítačová síť
Připojení na síť Ethernet
Ano
Přenosová rychlost sítě Ethernet
10
Síťové standardy
IEEE 802.11b
Příkon
Typ zdroje
AC
Vzhled
Barva
Bílá
Hmotnost a rozměry
Hloubka
36 mm
Šířka
181 mm
Výška
126 mm
Hmotnost
218 g
Údaje o balení
Návod na použití
Ano
AC adaptér
Ano
Anténa
Počet antén
2
Typ antény
Vnitřní
Další charakteristiky
Mobilní síťové připojení
Ano
Podporované rychlosti WLAN
150
Možnosti připojení
Počet portů USB 2.0
1
Počet portů Ethernetu (RJ-45)
1
Napájecí konektor
Ano
Slot(y) paměťových karet
Ne
USB port
Ano
WAN připojení
Slot na SIM kartu
Ano
Ethernet WAN
Ano
Kompatibilita s 3G/4G USB modemem
Ano
Vlastnosti bezdrátové sítě
Standardy Wi-Fi
Wi-Fi 4 (802.11n)
Wi-Fi standard
Wi-Fi 4 (802.11n)
Maximální přenosová rychlost dat přes WLAN
150 Mbit/s
Počet připojení k síti WLAN (max)
32
Maximální venkovní dosah
250 m
Maximální vnitřní rozsah
250 m
Mobilní sítě
4G
Ano
Standardy GSM (2G)
GSM
Standardy 4G
LTE
Standardy 3G
UMTS
3G
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.485 kg |
| EAN: | 6901443319145 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 55 mm |
| Šířka balení: | 220 mm |
| Délka balení: | 190 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
