ROTHO Biala XL anthracite - podestýlka pro kočky
Kód: DLKROHKUW0042
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Kategorie produktu
Zásobník
Uhlíkový filtr
Ano
Kategorie
Pro kočky
Otvor na věšák
Ano
Barva
Antracit
Materiál
Plast
Hmotnost a rozměry
Rozsah hmotnosti
2 kg - 4,9 kg
Hmotnost
2,5 kg
Výška
576 mm
Hloubka
614 mm
Šířka
499 mm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a zahrada |
|---|---|
| Záruka: | bez záruky |
| Hmotnost: | 3.918 kg |
| EAN: | 7610859270474 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 620 mm |
| Šířka balení: | 510 mm |
| Délka balení: | 510 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
