Rakuten Kobo Libra Colour čtečka elektronických knih Dotyková obrazovka 32 GB Wi-Fi Černá
Kód: MULKOBCZE0010
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Procesor
Zabudovaný procesor
Ano
Takt procesoru
2000 MHz
Vlastnosti
Jazyková nabídka
Angličtina
Příkon
Požadovaný nabíjecí výkon (min)
10 W
Požadovaný nabíjecí výkon (max.)
10 W
Nabíjecí port USB typu C
Ano
Kapacita baterie
2050 mAh
USB Power Delivery
Ne
Vzhled
Voděodolný
Ano
Barva
Černá
Hmotnost a rozměry
Hloubka
8,3 mm
Výška
161 mm
Hmotnost
199,5 g
Šířka
114,6 mm
Možnosti připojení
Standardy Wi-Fi
802.11g
Bluetooth
Ano
Wi-Fi
Ano
Konektor USB
USB typu C
Paměť
Kapacita paměti (e-knihy)
24000
Vnitřní kapacita pro ukládání
32 GB
Obrazovka
Úhlopříčka displeje
17,8 cm (7")
Technologie
E Ink Kaleido
Dotyková obrazovka
Ano
Rozlišení displeje
1264 x 1680 px
Barva
Ano
Obsah balení
AC adaptér
Ne
Formát souborů
Podporované formáty dokumentů
Podporované formáty obrázků
GIF
Bezpečnostní upozornění
Varování
Nerozebírejte čtečku elektronických knih - hrozí nebezpečí úrazu elektrickým proudem.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sport a rekreace |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.38 kg |
| EAN: | 681495009473 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 180 mm |
| Šířka balení: | 200 mm |
| Délka balení: | 30 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
