Rakuten Kobo Libra Colour čtečka elektronických knih Dotyková obrazovka 32 GB Wi-Fi Bílá
Kód: MULKOBCZE0011
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Procesor
Takt procesoru
2000 MHz
Zabudovaný procesor
Ano
Vlastnosti
Jazyková nabídka
Dánsky
Příkon
Kapacita baterie
2050 mAh
Nabíjecí port USB typu C
Ano
Požadovaný nabíjecí výkon (max.)
10 W
Požadovaný nabíjecí výkon (min)
10 W
USB Power Delivery
Ne
Vzhled
Barva
Bílá
Voděodolný
Ano
Hmotnost a rozměry
Šířka
114,6 mm
Výška
161 mm
Hmotnost
199,5 g
Hloubka
8,3 mm
Možnosti připojení
Standardy Wi-Fi
802.11g
Wi-Fi
Ano
Bluetooth
Ano
Konektor USB
USB typu C
Paměť
Kapacita paměti (e-knihy)
24000
Vnitřní kapacita pro ukládání
32 GB
Obrazovka
Úhlopříčka displeje
17,8 cm (7")
Rozlišení displeje
1264 x 1680 px
Dotyková obrazovka
Ano
Barva
Ano
Technologie
E Ink Kaleido
Obsah balení
AC adaptér
Ne
Formát souborů
Podporované formáty obrázků
GIF
Podporované formáty dokumentů
HTML
Bezpečnostní upozornění
Varování
Chraňte před vodou a vlhkostí - může dojít k poškození přístroje.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sport a rekreace |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.42 kg |
| EAN: | 681495009480 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 198 mm |
| Šířka balení: | 181 mm |
| Délka balení: | 28 mm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
