Rakuten Kobo Clara Colour čtečka elektronických knih Dotyková obrazovka 16 GB Wi-Fi Černá
Kód: MULKOBCZE0009
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Procesor
Takt procesoru
2000 MHz
Zabudovaný procesor
Ano
Vlastnosti
Jazyková nabídka
Angličtina
Příkon
Nabíjecí port USB typu C
Ano
Kapacita baterie
1500 mAh
Požadovaný nabíjecí výkon (max.)
10 W
Požadovaný nabíjecí výkon (min)
10 W
USB Power Delivery
Ne
Vzhled
Barva
Černá
Voděodolný
Ano
Hmotnost a rozměry
Šířka
112 mm
Hloubka
9,2 mm
Výška
160 mm
Hmotnost
174 g
Možnosti připojení
Wi-Fi
Ano
Konektor USB
USB typu C
Standardy Wi-Fi
Wi-Fi 5 (802.11ac)
Bluetooth
Ano
Paměť
Kapacita paměti (e-knihy)
12000
Vnitřní kapacita pro ukládání
16 GB
Obrazovka
Úhlopříčka displeje
15,2 cm (6")
Barva
Ano
Rozlišení displeje
1448 x 1072 px
Dotyková obrazovka
Ano
Technologie
E Ink Kaleido
Obsah balení
AC adaptér
Ne
Formát souborů
Podporované formáty obrázků
TIFF
Podporované formáty dokumentů
ePub
Bezpečnostní upozornění
Varování
Chraňte před vodou a vlhkostí - může dojít k poškození přístroje.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sport a rekreace |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.31 kg |
| EAN: | 681495009541 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 140 mm |
| Šířka balení: | 185 mm |
| Délka balení: | 30 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
