Průmyslový vysavač DEWALT DXV15T
Kód: AGDDEWODK0010
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Pružná hadice
Ano
Délka hadice
4,85 m
Barva
Žlutá
Vysávání
Suché a mokré
Příkon
1100 W
Tlak ventilace (max)
215 mbar
Kategorie prachu
L
Kapacita
15 l
Hlučnost
82 dB
Hmotnost a rozměry
Šířka
385 mm
Hmotnost
6 kg
Výška
365 mm
Hloubka
510 mm
Bezpečnostní upozornění
Varování
Zařízení může vypouštět škodlivé látky. Používejte vhodné ochranné prostředky.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vysavače, čističky a klimatizace |
|---|---|
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost: | 8.36 kg |
| EAN: | 6921183004354 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 370 mm |
| Šířka balení: | 510 mm |
| Délka balení: | 390 mm |
Bosch Serie 4 BBH3ZOO28 tyčový vysavač / elektrický smeták Baterie Suchý Bezsáčkové 0,4 l Červená 2,15 Ah
Skladem
(>5 ks)
4 683 Kč bez DPH
5 666 Kč
Taurus EST9489310L vysavač Suché a mokré 400 W
Skladem
(2 ks)
1 874 Kč bez DPH
2 268 Kč
FryUniverzální vysavač KARCHER WD 3 V-15/4/20 Car
Skladem
(>5 ks)
1 874 Kč bez DPH
2 268 Kč
Adler AD 7861 Kompresorový vzduchový vysoušeč Bílý
Skladem
(>5 ks)
2 192 Kč bez DPH
2 652 Kč
Black & Decker PD1820LF ruční vysavač Černá, Chrom Bezsáčkové
Skladem
(>5 ks)
2 102 Kč bez DPH
2 543 Kč
Vysavač s pytlem Bosch Serie 4 BGB41HYG1H 600 W bílý
Skladem
(>5 ks)
3 136 Kč bez DPH
3 795 Kč
Univerzální vysavač KARCHER WD 3 V-17/4/35 + trysky 17 l 1000 W (1.628-124.0) Černá, Žlutá
Skladem
(>5 ks)
1 956 Kč bez DPH
2 367 Kč
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
