Oral-B iO Series 9n Dospělý Oscilačně rotační kartáček Růže
Kód: AGDBRASDZ0284
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Barva
Růžová
Bluetooth
Ano
Účel
Dospělý
LED indikátory
Ano
Režimy čištění zubů
Denní péče
Typ displeje
OLED
Typ zubního kartáčku
Oscilačně rotační kartáček
Kontaktní tlakový senzor
Ano
Integrovaný displej
Ano
Nastavitelná rychlost
Ano
Počet čisticích programů
6
3D efekt
Ano
Indikace nabíjení
Ano
Integrovaný časovač
Ano
Držák na hlavice kartáčků
Ano
Regulace tlaku na dásně
Ano
Režimy délky časovače
2 min
Barva rukojeti
Růže
Tvar kartáče
Kulatý
Příkon
Typ baterie
Zabudovaná baterie
Doba nabíjení
3 h
Napájecí zdroj
Baterie
Bateriový provoz
Ano
Nabíjecí
Ano
Nabíjecí základna
Ano
Hmotnost a rozměry
Šířka balení
100 mm
Typ balení
Krabice
Hmotnost
639,22 g
Výška balení
253 mm
Hmotnost včetně balení
931,05 g
Hloubka balení
178 mm
Technické údaje
Osvědčení o udržitelnosti
CE
Obsah balení
Návod na použití
Ano
Počet držáků
1 kusů
Dobíjecí pouzdro
Ano
Nabíječka
Ano
Hlava kartáčku dodávané v balení
1 kusů
Indikátory
Kontrolka
Ano
Bezpečnostní upozornění
Varování
Uchovávejte mimo dosah dětí.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Osobní spotřebiče |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.68 kg |
| EAN: | 4210201408390 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 255 mm |
| Šířka balení: | 100 mm |
| Délka balení: | 175 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
