Fritéza bez tuku PHILIPS NA 555/00
Kód: AGDPHIFRY0059
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Nastavitelný termostat
Ano
Typ produktu
Horkovzdušná fritéza
Teplota (min)
40 °C
Teplota (max)
200 °C
Funkce smažení
Ano
Kapacita
9 l
Doba časovače
60 min
Grilování
Ano
Technologie nízkotučného smažení
Rapid Air
Funkce pečení
Ano
Kapacita fritézy
1,4 kg
Digitální časovač
Ano
Přednastavené programy
Ano
Funkce vaření v páře
Ano
Indikátor maxima obsahu
Ano
Příkon
Vstupní střídavé napětí
240 V
Frekvence vstupního střídavého napětí
50 Hz
Příkon
2750 W
Automatické vypnutí
Ano
Vzhled
Barva
Stříbrná
Protiskluzové nožky
Ano
Úložný prostor pro kabel
Ano
Vyjímatelná miska
Ano
Bezpečnostní spínač
Ano
Délka šňůry
1 m
Úchyty
Ano
Nepřilnavý povrch
Ano
Typ konstrukce
Dvojitý
Typ ovládání
Dotyk
Umístění přístroje
Samostatné
Snadná demontáž
Ano
Příslušenství lze mýt v myčce
Ano
Počet fritovacích košů
2
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
8,8 kg
Výška
351,7 mm
Hloubka
443,9 mm
Šířka
382,5 mm
Indikátory
Typ displeje
LED
Zbývající čas indikace
Ano
Vestavěný displej
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jiné spotřebiče |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 11.12 kg |
| EAN: | 8720389047558 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 400 mm |
| Šířka balení: | 395 mm |
| Délka balení: | 490 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
