ORAL-B iO Series 10 Stardust White elektrický kartáček + Nabíječka iO Sense Bílá
Kód: AGDBRASDZ0268
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Režimy čištění zubů
Citlivý
Materiál
Kov, Plast
Tlakový senzor
Ano
LED indikátory
Ano
Typ displeje
OLED
Typ zubního kartáčku
Oscilačně rotační kartáček
Integrovaný časovač
Ano
Barva rukojeti
Bílá
Vlastnosti rukojeti
Vycpaný
Integrovaný displej
Ano
Režimy délky časovače
2 min
Počet čisticích programů
7
Tvar kartáče
Oválný
Účel
Dospělý
3D efekt
Ano
Barva
Bílá
Nastavitelná rychlost
Ano
Nastavitelný tlak výplachu
Ano
Masáž dásní
Ano
Příkon
Napájecí zdroj
Baterie
Typ baterie
Lithium-ion (Li-ion)
Nabíjecí
Ano
Nabíjecí základna
Ano
Bateriový provoz
Ano
Hmotnost a rozměry
Výška
253 mm
Typ balení
Krabice
Hloubka
100 mm
Šířka
178 mm
Technické údaje
Barevné tóny
Černá
Ukazatel nabíjení
Ano
Obsah balení
Hlava kartáčku dodávané v balení
1 kusů
Dobíjecí pouzdro
Ano
Včetně čističe mezizubních prostor
Ne
Návod na použití
Ano
Počet nabíjecích pouzder
1
Počet držáků
1 kusů
Pevné cestovní pouzdro
Ano
Nabíječka
Ano
Indikátory
Kontrolka
Ano
Bezpečnostní upozornění
Varování
Neponořujte celý spotřebič do vody.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Osobní spotřebiče |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.82 kg |
| EAN: | 4210201435457 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 175 mm |
| Šířka balení: | 255 mm |
| Délka balení: | 100 mm |
| Kompatibilita: | Oral-B iO |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
