Oral-B iO Series 10 Dospělý Oscilačně rotační kartáček Černá
Kód: AGDBRASDZ0269
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Nastavitelná rychlost
Ano
Typ zubního kartáčku
Oscilačně rotační kartáček
Integrovaný časovač
Ano
Podpora mobilní aplikace
Ano
Režimy délky časovače
2 min
Tvar kartáče
Kulatý
Režimy čištění zubů
Péče o dásně
Počet čisticích programů
7
Integrovaný displej
Ano
3D efekt
Ano
LED indikátory
Ano
Barva
Černá
Bluetooth
Ano
Účel
Dospělý
Příkon
Nabíjecí základna
Ano
Nabíjecí
Ano
Napájecí zdroj
Baterie
Rychlé nabíjení
Ano
Doba nabíjení
3 h
Typ baterie
Zabudovaná baterie
Údaje o balení
Typ balení
Krabice
Obsah balení
Počet držáků
1 kusů
Nabíječka
Ano
Hlava kartáčku dodávané v balení
1 kusů
Dobíjecí pouzdro
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Osobní spotřebiče |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.835 kg |
| EAN: | 4210201435587 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 175 mm |
| Šířka balení: | 255 mm |
| Délka balení: | 100 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
