Leifheit 81435 TOWER 190 sušák na prádlo
Kód: AGDLEHSUL0004
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Jednoduché sestavení
Ano
Jednoduché skladování
Ano
Hmotnost a rozměry
Výška
1500 mm
Hloubka
610 mm
Šířka
660 mm
Technické údaje
Barva
Bílá
Model
Patrový sušák na prádlo
Materiál
Kov, Plast
Sušicí prostor
19 m
Sklopný
Ano
Obsah balení
Počet kusů v balení
1 kusů
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a zahrada |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 4.3 kg |
| EAN: | 4006501814357 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 1520 mm |
| Šířka balení: | 70 mm |
| Délka balení: | 665 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
